Przejdź do głównej zawartości

NestKonto za 0zł i lokata 4% do 10 000 zł

Do napisanie tego artykułu zachęciła mnie korzystna wysokość oprocentowania lokaty, która jest obecnie wyróżniająca się na tle innych ofert.
Mowa tu o tytułowych 4% w na lokacie "Nest Lokata Witaj " w Nest Banku.
Czas trwania promocji?
Do odwołania

Dla kogo?
Lokata jest dostępna dla klientów Nest Banku. Aby można było z niej skorzystać, trzeba wcześniej posiadać lub założyć konto osobiste lub firmowe.

Co otrzymujemy?
Lokatę o oprocentowaniu 4% w skali roku na 3 lub 6 miesięcy
Konto osobiste 0 zł za prowadzenie i 0 zł za korzystanie z karty debetowej, przelewy krajowe 0 zł., od 15 grudnia również wypłaty w bankomatach za granicą będa darmowe!

Warunki
  • Założenie konta osobistego Nest Konto lub firmowego BizNest w Nest Banku
  • Minimalna kwota lokaty 1 000 zł, maksymalna 10 000 zł
  • Można otworzyć tylko jedną lokatę
  • Złożenie wniosku o lokatę w terminie maksymalnie  30 dni od otwarcia pierwszego konta w NestBanku
  • Zapewnienie wpływów na konto osobiste w wysokości minimum 1000 zł w terminie do 60 dni od otwarcia lokaty LUB
  •  zapewnienie wpływów na konto firmowe w wysokości 6000 zł oraz dokonanie z niego przelewów do US i ZUS
Założenie Nest Konta może odbyć się podczas sesji wideo, w której pokażemy dowód osobisty i wprowadzimy niezbędne dane personalne. Kto nie lubi takiej formy przesyłu danych, może skorzystać z przelewu, kuriera lub udać się do oddziału banku. 

Komentarze

Najpopularniejsze

Koniec promocji - 300 zł z plusem w Banku Millenium

Promocja zakończona

Promocja przedłużona !
Jeżeli w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie miałeś nic wspólnego z Bankiem Millenium, to teraz możesz zarobić 300 zł za założenie konta!
Czas trwania promocji
Do 5 sierpnia 2019
Do 31 lipca należy złożyć wniosek online TUTAJ

Wymagania
Do 31 lipca należy złożyć wniosek online TUTAJzakładając Konto 360° lub Konto 360° Student. Pula kont promocyjnych jest ograniczona. Spiesz się!W sierpniu, wrześniu i październiku zapewnij min. 1000 zł wpływów zewnętrznych oraz dokonaj min. 1 płatności kartą lub BLIKIEM. Aplikację mobilną aktywuj do 31 październikaDo 30 listopada roku na Twoje nowo otwarte konto trafi 200 zł premii

Dodatkowe 100 zł można uzyskać, spełniając kolejne wymogi:
Złóż wniosek o świadczenie Rodzina 500+ w Millenecie do 31 sierpnia 2019 roku (wniosek znajdziesz w zakładce MilleUrząd), Zaloguj się do bankowości internetowej Millenet i załóż konto swojemu dziecku do 31 sierpnia 2019 roku,Przelej na nowo otwarte Konto 360° Junior min. 100 zł do 31 paźd…

Koniec promocji - Szybkie 400 zł z BNP Paribas na Black Friday! Tylko dla pierwszych 2700 osób.

Promocja zakończona

Super promocja Black Friday z BNP Paribas! Za spełnienie warunków 400 zł dla Ciebie już w grudniu! Tylko do 17 listopada lub 0siągnięcia 2700 rejestracji!
Czas trwania promocji
Od 30.10.2019 do 17.11.2019 lub do osiągnięcia 2700 rejestracji
Dla kogo? Dla osób, które nie są stroną umowy ramowej z bankiemW okresie 9 miesięcy przed podpisaniem umowy nie posiadały lub nie były współposiadaczami kontaCo można dostać?
50 zł bon do wykorzystania w serwisie allegro za założenie konta
dodatkowo 250 lub 350 zł premii na konto za spełnienie warunków

Warunki
wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie promocjizaakceptowanie regulaminu i zgódy na przetwarzanie danych osobowych oraz ich przekazanie do Banku, upoważnienie Banku do przekazania informacji o spełnieniu warunków do uzyskania nagrody,złożenie wniosku o "Konto Otwarte na Ciebie" wraz z kartą debetową i bankowością elektronicznąpodanie we wniosku o konto tych samych danych co w formularzu rejestrującym w promocji

Santander - 300 zł w gotówce i do 530 zł za dodatkową aktywność

III edycja programu Bonus dla klientów, którzy w ciągu ostatniego roku nie mieli konta osobistego w banku Santander.
Do zdobycia 300 zł premii i do 530 zł lub więcej w postaci zwrotu za rachunki i polecenie konta.

O promocji
To już trzecia odsłona cieszącej się dużym zainteresowaniem uczestników promocji banku Santander przy współpracy z firmą Rankomat.
Za założenie konta osobistego, w dość łatwy sposób można uzyskać premię w wysokości 300 zł. Wystarczy spełnić nieskomplikowane warunki.

Dla kogo?
Promocja jest przeznaczona dla osób, które od 01.01.2019 do czasu złożenia wniosku o udział w niej, nie były posiadaczami konta osobistego bądź oszczędnościowego w banku. Mogą być natomiast klientem biznesowym, czyli posiadać konto firmowe prowadząc działalność gospodarczą.

Warunki dla uzyskania premii

Założenie profilu uczestnika na stronie promocjiWyrażenie zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej (ze względu na udział firmy obsługującej promocję w imieniu banku)Zaakceptowanie regulaminuKliknięcie w …

Przypominajka terminów